Умови для занять спортом та дозвілля

До послуг студентів університету 5 спортивних залів, 2 стадіони, спортивні майданчики. Студенти навчального закладу задіяні у художніх колективах, що носять звання народних, серед них – народна хорова капела «Ясинець», народний ансамбль бандуристів «Собор», народний ансамбль народних інструментів «Джерела», народний хор та ін. Функціонують гуртки, клуби та групи за інтересами, спортивні секції. Збірна команда КВК університету неодноразово посідала перше місце у щорічних міських чемпіонатах КВК та успішно виступала на обласних та всеукраїнських фестивалях веселих та кмітливих. Стали традиційними заходи, що користуються великою популярністю у студентській аудиторії. Серед них “Посвята у студенти”, “Зірки університету”, “Університетська красуня”, чемпіонати з “Брейн-рингу”, КВК тощо. Важливою формою роботи з молоддю є тематичні вечори-дискотеки.

У гуртожитках університету обладнано сучасний фітнес-зал, створено клуб любителів шахів, обладнується спортивний зал для занять з атлетики, функціонує секція аеробіки та шейпінгу, обладнано кімнату для заняття настільним тенісом.