Інформація для вступників до університету

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка оголошує набір слухачів на підготовчі курси.

Мета підготовчих курсів – підготовка громадян України для вступу до вищих навчальних закладів та зовнішнього незалежного оцінювання.

Завдання підготовчих курсів:

• підготовка громадян України для вступу до вищих навчальних закладів;
  • підготовка слухачів до зовнішнього незалежного оцінювання;
  • робота з обдарованою молоддю;
  • поглиблена професійна орієнтація слухачів;
  • адаптація слухачів до навчання у вищому навчальному закладі.

До уваги вступників 2017 року!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Деякі питання проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» від 27 липня 2016 р. №889 затверджено Перелік навчальних предметів, із яких у 2017 році буде проводитись зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти:

• української мови і літератури;
  • історії України;
  • математики;
  • біології;
  • географії;
  • фізики;
  • хімії;
  • англійської мови;
  • іспанської мови;
  • німецької мови;
  • російської мови;
  • французької мови.

Детальніше про зовнішнє незалежне оцінювання у 2017 році – на офіційному сайті «Український центр оцінювання якості освіти».