VІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Формування здорового способу життя учнівської та студентської молоді засобами освіти»

КАМЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ІМЕНІ ІВАНА ОГІЄНКА

ДЕРЖАВНИЙ ОСВІТНІЙ ЗАКЛАД «ПРИДНІСТРОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА», ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ (ПРИДНІСТРОВСЬКА МОЛДАВСЬКА РЕСПУБЛІКА)

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «ФОРМУВАННЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ учнівської та СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ЗАСОБАМИ ОСВІТИ», яка відбудеться 3-4 жовтня 2014 року на факультеті фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Відкриття конференції 3 жовтня 2014 року о 09 год. 15 хв. у конференц-залі (центральний корпус) Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (вул. Івана огієнка, 61). Від залізничного вокзалу можна їхати автобусом № 7 до зупинки «Книжний Магазин» або № 5 від зупинки «Ринок» до зупинки «Університет».

Реєстрація учасників конференції з 08.00 до 09.15 год. (II поверх, центральний корпус Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка).

[gview file=”http://kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2014/09/vseukr_konferenc_2014_r.doc” save=”1″]