Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка ОГОЛОШУЄ прийом до докторантури у 2014 році

Кам’янець-Подільський національний університет
імені Івана Огієнка

О Г О Л О Ш У Є

прийом до докторантури у 2014 році за державним замовленням та на умовах контракту з таких спеціальностей:

07.00.01 – історія України

10.01.01 – українська література

10.01.05 – порівняльне літературознавство

13.00.02 – теорія та методика навчання (фізика)

Підготовка в докторантурі університету здійснюється за рахунок:

– коштів Державного бюджету України – за державним замовленням;

– коштів юридичних та фізичних осіб (на умовах контракту) – понад державне замовлення.

До докторантури приймаються особи, які мають науковий ступінь кандидата наук, наукові здобутки та опубліковані праці з обраної наукової спеціальності і які можуть на високому науковому рівні проводити фундаментальні, пошукові та прикладні наукові дослідження.

Вступники до докторантури подають на ім’я ректора університету з 26 серпня по 10 вересня 2014 року такі документи:

1. Заяву.

2. Особовий листок з обліку кадрів, засвідчений печаткою тієї установи, в якій вступник до докторантури працює.

3. Список опублікованих наукових праць і винаходів (з вказівкою фахових видань за обраною науковою спеціальністю).

4. Медичну довідку про стан здоров’я за формою № 086-о.

1. Копію диплома про присудження наукового ступеня кандидата наук (у разі здобуття відповідної освіти за кордоном – копію нострифікованого диплома).

6. Розгорнутий план дисертації на здобуття наукового ступеня доктора наук.

7. Копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

8. Копію паспорта (стор. 1,2,3, 11).

Паспорт, диплом про присудження наукового ступеня кандидата науквступник подає особисто.

Термін перебування в докторантурі на загальних підставах не перевищує трьох років.

Зарахування до докторантуриз 01 листопада 2014 року.

Контакти:

Відділ аспірантури і докторантури