Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка ОГОЛОШУЄ прийом до аспірантури у 2014 році

Кам’янець-Подільський національний університет
імені Івана Огієнка

О Г О Л О Ш У Є

прийом до аспірантури у 2014 році за державним замовленням та на умовах контракту з відривом та без відриву від виробництва з таких спеціальностей:

01.01.01 – математичний аналіз

01.01.02 – диференціальні рівняння

01.05.02 – математичне моделювання та обчислювальні методи

03.00.05 – ботаніка

07.00.01 – історія України

07.00.04 – археологія

07.00.06 – історіографія, джерелознавство та спеціальні історичні дисципліни

10.01.01 – українська література

10.01.02 – російська література

10.01.04 – література зарубіжних країн

10.01.05 – порівняльне літературознавство

10.02.01 – українська мова

10.02.02 – російська мова

13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки

13.00.01 – теорія та методика навчання (українська мова)

13.00.02 – теорія та методика навчання (фізика)

13.00.03 – корекційна педагогіка

19.00.01 – загальна психологія, історія психології

До аспірантури на конкурсній основі приймаються особи, які мають вищу освіту і кваліфікацію спеціаліста або магістра.

Підготовка в аспірантурі університету здійснюється за рахунок:

– коштів Державного бюджету України – за державним замовленням;

– коштів юридичних та фізичних осіб (на умовах контракту) – понад державне замовлення.

Вступники до аспірантури подають на ім’я ректора університету такі документи:

1. Заяву.
  2. Особовий листок з обліку кадрів, засвідчений печаткою тієї установи, в якій вступник до аспірантури навчався або працює.
  3. Список опублікованих наукових праць і винаходів або науковий реферат з обраної спеціальності.
  4. Медичну довідку про стан здоров’я за формою № 086-о.
  5. Засвідчену копію диплома про закінчення вищого навчального закладу (особи, які здобули відповідну освіту за кордоном, – копію нострифікованого диплома) з копією додатка до диплома.
  6. Посвідчення про складання кандидатських іспитів (за наявності).
  7. Направлення від організації державної форми власності, для якої за державним замовленням буде здійснюватись підготовка аспіранта та його працевлаштування після закінчення аспірантури.
  8. Копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.
  9. Копію паспорта (стор. 1,2,3,11).

Паспорт, диплом про вищу освіту вступники подають особисто.

Заяви про прийом до аспірантури з усіма зазначеними вище документами приймаються з 26 серпня по 10вересня2014 року.

Вступні випробування проводяться у вересні-жовтні2014 року.

Зарахування до аспірантуриз 01 листопада 2014 року.

Допуск до вступних іспитів до аспірантури ухвалює приймальна комісія університету за результатами співбесіди вступника з передбачуваним науковим керівником, рефератачи поданих наукових праць з урахуванням письмового висновку передбачуваного наукового керівника.

Особам, допущеним до складання вступних іспитів до аспірантури з відривом або без відриву від виробництва, для підготовки та складання іспитів надається відпустка згідно з чинним законодавством України.

Вступники до аспірантури університету складають вступні іспити зі спеціальності, філософії, іноземної мови в обсязі навчальних програм для вищих навчальних закладів IV рівня акредитації.

Вступники, які на час вступу до аспірантури склали всі або декілька кандидатських іспитів, звільняються від відповідних вступних іспитів до аспірантури і їм зараховуються оцінки кандидатських іспитів.

За однакових оцінокпереважне право на зарахування до аспірантури мають вступники:

– рекомендовані для вступу до аспірантури за клопотаннями вищих навчальних закладів,  наукових установта організацій;– які  успішно закінчилимагістратуру;– які склали всі або декілька кандидатських іспитів;– які мають наукові публікації (за кількістю).

Термін навчання в аспірантурі з відривом від виробництва не перевищує 3 років, без відриву від виробництва – 4 років.

Контакти:

Відділ аспірантури і докторантури