План заходів до Всеукраїнського Дня науки

Відповідальна особа

Історичний факультет

1.

ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Архівістика: теорія, методика, практика»

22-23 квітня 2021 р.

О.М. Федьков

1.

І Міжнародна наукова конференція «Воєнні конфлікти та техногенні катастрофи: історичні та психологічні наслідки», приурочена 35-ій річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

22-23 квітня 2021 р.

А.Г. Філінюк

1.

Міжнародна наукова онлайн- конференція «Актуальні проблеми історії та міжнародних відносин»

23 квітня 2021 р.

І.І. Боровець

1.

ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Суспільні трансформації на Поділлі наприкінці XVIII – на початку XX ст.»

26 квітня 2021 р.

О.Б. Комарніцький

1.

Презентація наукових збірників «Наукові праці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка: історичні науки», «Вісник Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка: історичні науки»

30 квітня 2021 р.

О.Б. Комарніцький

1.

Круглий стіл, присвячений актуальним проблемам історії Другої світової війни

5 травня

О.М. Федьков

1.

Круглий стіл «Драматична поема Лесі Українки «Бояриня» у літературному та історичному аспектах»

6 травня 2021 р.

А.Л. Глушковецький,

О.А. Юга

1.

Міжнародна науково-практична конференція «Cоціально-політичні трансформації в епоху глобалізації: від конфлікту до консенсусу»

20 травня 2021 р.

О.В. Віннічук

1.

Презентація збірника наукових матеріалів за підсумками роботи Кам’янець-Подільського міського  наукового товариства Малої академії наук «Наукові студії учнів-старшокласників»

21 травня 2021 р.

В.А. Дубінський

Факультеті іноземної філології

1.

Вебінар «Академічна доброчесність та наука: must have чи примха?»

Кафедра англійської мови Н.М. Сліпачук,

П.Л. Шулик

1.

Студентський науковий форум «Новітні дослідження в галузі германістики»

Кафедра німецької мови І.М. Яремчук

1.

Круглий стіл «Підготовка вчителя іноземних мов у контексті реалізації вимог Професійного стандарту за професіями «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти», «Вчитель закладу загальної середньої освіти», «Вчитель з початкової освіти (з дипломом молодшого спеціаліста)», затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України № 2736 від 23.12.2020 року.»

Кафедра німецької мови О.О. Добринчук

1.

Презентація чергового (№14) збірника наукових праць студентів та магістрантів факультету іноземної філології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

13 травня 2021 р.

Кафедра германських мов і зарубіжної літератури П.Л.Шулик

1.

Круглий стіл «Особливості впровадження інноваційних освітніх технологій у процесі вивчення англійської мови та їх практичне використання»

Кафедра іноземних мов

А.А. Крук

1.

Круглий стіл «Формування професійної іншомовної компетентності майбутніх фахівців»

05 травня 2021 р.

Кафедра іноземних мов

А.В. Дубінська

Славістичні наукові читання

13 травня 2021 р.

Кафедра слов’янської філології та загального мовознавства

Н.О. Стахнюк

Факультет фізичної культури

Відкритий науково-методичний семінар.

Семінар «Актуальні проблеми в спорті».

Семінар потенціалу кафедри у інноваційному розвитку».

Науковий семінар кафедри теорії і методики фізичного виховання

18 травня 2021 р.

25 травня 2021 р.

28 травня 2021 р.

27 травня 2021 р.

Завідувач кафедри Е.О. Жигульова

Відповідальний за наукову роботу кафедри,

М.В. Зубаль

Відповідальний за наукову роботу кафедри,

В.А. Мазур

М.О. Чистякова

2.

Засідання членів галузевої науково-дослідної лабораторії «Гендерні профілактично-оздоровчі технології фізичного виховання та реабілітації».

Д.н.ф.в.с., професор Г.А. Єдинак

3.

Засідання членів науково-дослідної лабораторії «Теорії і методики фізичного виховання та спортивного тренування»

17 травня 2021 р.

С.М. Бабюк

Факультет української філології та журналістики

1.

Круглий стіл «Драматична поема «Бояриня» Лесі Українки: літературні та історичні аспекти»

6 травня 2021 р.

Кафедра історії української літератури та компаративістики

Природничо-економічний факультет

1.

ХІV Міжнародна онлайнова науково-практична конференція «Проблеми, пріоритети та перспективи соціально-економічного розвитку в ХХІ столітті»

20-21 травня 2021р

Т.Л. Боднарчук

Фізико-математичний факультет

1.

Семінар «Актуальні питання та проблеми сучасної фізики в Україні та за її межами»

12 травня

С.В. Оптасюк

2.

Семінар «Сучасні проблеми комп’ютерних наук»

14 травня

В.А. Федорчук,

В.А. Іванюк

3.

Спільне засідання членів науково-дослідних лабораторій фізико-математичного факультету: «Управління навчально-пізнавальною діяльністю» здобувачів вищої освіти

17 травня

А.М. Кух,
С.В. Оптасюк

Вебінар «Цікавий світ математики»

18 травня 2021 р.

О.В. Зеленський

5.

Презентація «Збірника наукових праць студентів та магістрантів фізико-математичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка».

27 травня

Р.М. Білик

6.

Презентація наукових збірників «Збірник наукових праць Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка: Серія педагогічна», «Вісник Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Фізико-математичні науки»