Інформація про Додаток до диплома про вищу освіту європейського зразка

Інформація про Додаток до диплома про вищу освіту європейського зразка

Додаток до диплома про вищу освіту європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT) впроваджений в Україні з 2010 року на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2010 р. № 265 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 листопада 1997 р. № 1260» в частині, що стосується переліку документів про освіту.
Додаток до диплома про вищу освіту європейського зразка видається випускникам університету, які виявили бажання його отримати, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 29.04.2010 р. № 365 «Про затвердження Порядку замовлення, видачі та обліку Додатка до диплома про вищу освіту європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT) та його опису». Виготовлення Додатка здійснюється за кошти його отримувача.
З питань замовлення Додатка до диплома про вищу освіту європейського зразка звертатися у 207 кабінет головного корпусу університету.